1. Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Aktualnie jest to około 7-9 tygodni wraz z dostawą.

2. Czy mogę otrzymać próbki wybarwienia stołu?

Przy każdym zamówieniu wysyłamy bezpłatnie próbki 6 kolorów wybranych przez Klienta. Można również zamówić taki wzornik przed zamówieniem mebli, jego koszt to 20 zł z dostawą. Przy złożeniu zamówienia koszt mebli obniżany jest o cenę próbnika.

3. Jak będą dostarczone moje meble?

Meble wysyłamy zmontowane na palecie. Korzystamy z usług firm spedycyjnych. Kurierzy starają się dostarczyć meble jak najbliżej wejścia do domu lub bloku. Dostawa nie obejmuje wniesienia. Przed wysyłką zawsze kontaktujemy się z Klientem, aby ustalić dogodny termin oraz przedział godzinowy dostawy.

4. Czy stół może być rozkładany?

Większość stołów możemy wykonać w wersji rozkładanej. Oferujemy 4 systemy rozsuwania. Aby otrzymać wycenę takiego stołu prosimy o kontakt mailowy oraz podanie modelu stołu, który Państwa interesuje, gatunek i klasę drewna, wymiar przed rozłożeniem i po rozłożeniu.

5. Gdzie mogę obejrzeć meble na żywo?

Nasze meble można obejrzeć w naszym Salonie Firmowym w Warszawie na ul. Gieysztora 2 oraz małą ekspozycję w Forum Designu w Krakowie na ul. Focha 1, a także w Forum Designu w Poznaniu przy ul. 23 lutego 14/16.

6. Czy mogę zmienić wymiary mebli?

Tak, wszystkie meble wykonujemy na wymiar, dlatego możemy dowolnie zmieniać jego wymiary, a także układ szafek RTV czy konsoli.

7. Z jakiego drewna wykonywane są meble?

Standardowo meble wykonujemy z drewna dębowego w klasie Natur, Rustic lub Loft oraz drewna jesionowego w klasie Natur i Rustic.

8. Czy na meble udzielana jest gwarancja?

Tak, na wszystkie meble udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy. Razem z meblami otrzymują Państwo warunki gwarancji, a także instrukcję pielęgnacji mebli.

9. Czy możecie wykonać meble według moje projektu?

Oczywiście, jesteśmy otwarci na takie zadania. Wystarczy przesłać projekt, rysunek czy zdjęcie podglądowe wraz z wymiarami na maila, a my zajmiemy się już całą resztą.

10. Czy dostępne są modele 3D mebli?

Tak, posiadamy bazę modeli 3D, prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie.