Blog

Czym wykończyć meble? Dlaczego warto wybrać olejowosk

Decydując się na zakup mebli w Fibryl Design możesz zdecydować, jak wykończymy Twoje nowe meble. Do zabezpieczenia Twoich nowych mebli wykorzystujemy wysokiej klasy olejowosk twardy.

Jeśli chciałbyś, aby stół czy szafka były ponadczasowe oraz ich pielęgnacja sprowadzała się do minimum, to idealnym wyborem będzie olejowosk twardy. Wystarczy używać dedykowanych środków czyszczących do mebli pokrytych olejowoskiem, a meble będą wyglądały jak nowe przez długie lata. Ponadto zalecamy raz w roku konserwację stołu polegająca na ponownym zabezpieczeniu olejowoskiem.

Z kolei, jeśli zależy Ci na wybarwieniu drewna, znakomitym wyborem będzie stosowany przez nas olejewosk barwiący dostępny w 11 kolorach. Jego unikalne właściwości tworzą bardzo trwałą powłokę, która oprócz dobrych właściwości mechanicznych również pięknie barwi drewno naturalne. Szeroka baza kolorów pozwoli odnaleźć swój odcień i cieszyć się wymarzonymi meblami przez długie lata. Aby podwyższyć jakość powłok, meble barwione dodatkowo dwukrotnie zabezpieczamy olejowoskiem bezbarwnym.

Po zamówieniu mebli w Fibryl Design wysyłamy bezpłatnie 3 próbki dowolnych wybarwień, byś mógł na żywo przekonać się, jak będą wyglądały Twoje meble!